Tommel 22, Baarle-Hertog
€ 675.000
5 slaapkamers
338 ㎡
3954 ㎡
België
Details
Perceeloppervlakte
3954 ㎡
Bestemming terrein
woongebied
Dagvaardingstype
geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Omschrijving
Deze royale vrijstaande villa is gelegen op een fraaie en rustige locatie met aan de voorzijde een mooi zicht op en groenrijk bos en over landerijen. De villa beschikt over een parkachtige tuin rondom de villa. Aan de binnenzijde is deze woning voorzien van een statige entree, royale woonkamer, eetkeuken, bijkeuken, biljartkamer, inpandige garage, 5 slaapkamers, 2 badkamers en 2 open zolderruimten. Deze villa is levensloopbestendig vanwege 3 slaapkamers en de badkamer op de begane grond.
Indeling
Begane grond
De statige hal/entree met vide is voorzien van een garderobe-nis, meterkast en de vaste Eikenhouten trapopgang naar de eerste verdieping.
Het gastentoilet beschikt over een closetpot, fonteintje en toiletaccessoires.
De slaapkamer aan de voorzijde van de woning van ca. 25m² is voorzien van een vaste kast en heeft direct toegang tot de badkamer. De 2e slaapkamer van ca. 14m² is aan de achterzijde gelegen en voorzien van 2 vaste kasten.
De complete badkamer beschikt over een ligbad met thermostaatkraan, douche met thermostaatkraan, badkamermeubel met dubbele vaste wastafel, bidet en 2 vaste kasten.
De royale L-vormige woonkamer heeft een oppervlakte van ca. 75m² en is voorzien van een sierschouw met houtkachel, thermostaat en schuifpui naar het terras.
Het bureau/slaapkamer van ca. 10m² is voorzien van een tv- en telefoonaansluiting.
De open eetkeuken (ca. 19m²) is aan de achterzijde van de woning gelegen en beschikt over een keukenblok in U-opstelling met keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser oven en dubbele rvs-spoelbak en biedt toegang tot de achter-entree met de kelder. De kelder van ca. 35m² (hoogte ca. 2.35 m.) is verdeeld in 2 ruimten en biedt toegang tot de kruipruimte onder de volledige woning.
Aansluitend is de bijkeuken voorzien van een keukenblok met spoelbak, de wasmachineaansluiting en een tweede toilet met closetpot, fonteintje en toiletaccessoires. Vanuit de bijkeuken is de biljartkamer toegankelijk.
De biljartkamer/hobbykamer van ca. 25m² is voorzien van een achter-entree en de stookruimte met de gasgestookte cv-combiketel.
Vanuit de biljartkamer is de inpandige garage bereikbaar voorzien van een houten kantelpoort, stortbak, elektra en een schrobputje.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop, met vide en 4 vaste kasten, zijn de 2 slaapkamers en de 2e badkamer bereikbaar.
De eerste slaapkamer van ca. 50m² is voorzien van inbouwspots, 2 vaste kasten, een wastafelmeubel, dakkapel en middels een kast is de bergzolder van ca. 37m² bereikbaar. De tweede slaapkamer van ca. 28m² is voorzien van een wastafelmeubel en 2 vaste kasten.
De tweede badkamer beschikt over douche met thermostaatkraan, closetpot, vaste wastafel met spiegel en planchet en een luik met vlizotrap naar de bergzolder op de tweede verdieping.
Tweede verdieping
Middels een vlizotrap bereikbare bergzolder van ca. 35m².
Tuin
De woning beschikt over een rond de woning gelegen parkachtige tuin die beschikt over bestrating, gazon, vaste groene beplanting, de oprit naar de garage en carport, een glazen kas, diverse watertappunten.
Algemeen
• De villa beschikt over hardhouten kozijnen met dubbele beglazing
• De villa beschikt over muur- en dakisolatie
• De villa beschikt over een intercominstallatie in de eetkeuken en de 2 slaapkamers op de eerste verdieping
• Perceel 3.954 m² (1.994 m² op Belgische perceel en 1.960 m² op Nederlands perceel). Inhoud villa ca. 1.276m³. Woonoppervlakte ca. 338m²
• Bouwjaar: 1977
• EPC-label D (Score: 312 kWh/m²).
• Bouwvergunning: Ja. Bestemming: Woongbied. Dagvaarding: Nee. Voorkooprecht: Nee. Verkavelingsvergunning: Ja.